Česká asociace rogainingu a horského orientačního běhu

 • MČR HROB

  K dnešnímu dnu je přihlášeno 185 dvojic závodníků. Termín přihlášek vyprší už za 5 dní! Není už příliš času váhat nad přihláškou. Přihlásit se můžete přímo tady. A už byly odtajněny parametry tratí. Na ty nejdrsnější čeká o víkendu 52 km a přes 2 km převýšení. A na ostatní? Na stránkách také můžete přečíst rozhovor se stavitelem tratí, shlédnout video, co ten Hrob je zač, a plno zajímavých informací. A pozor! Nemáte s kým běžet a přesto byste rádi běželi? Nevadí! Máme pro Vás burzu parťáků! Třeba tam najdete parťáka na závod nebo i na dýl? ;-)

  WRC 2012 Přebuz

  Ve dnech 31. srpna až 1. září proběhlo v okolí obce Přebuz v Krušných horách 10. Mistrovství světa v rogainingu. 10. Mistrovství světa v rogainingu se uskutečnilo 31. 8. až 1. 9. 2012 v Přebuzi v Krušných horách. Na webu závodu najdete výsledky, zakreslené postupy vítězů a fotky pořízené pořadateli i závodníky.
  Čeští závodníci se v poli startujících neztratili a vybojovali 2 mistrovské tituly a 4 stříbrné medaile.

  MČR v rogainingu 2012

  Náročný závod, nádherný terén, těžké kontroly, brodění Ploučnice... Pěkný hash house a super počasí. Gratulujeme všem, kteří dokončili. Výsledky najdete na webu MČR 2012

  Poslední informace k MČR v rogainingu 2012

  Na webu byly zveřejněny pokyny a zaktualizován seznam přihlášek. Stále je možné se dohlásit či si objednat snídani a jídlo.

  Aktuálně je přihlášeno 226 závodníků ve 109 týmech z 12 zemí světa (Austrálie, Bulharsko, Česká republika, Estonsko, Německo, Lotyšsko, Nizozemí, Polsko, Slovensko, Jihoafrická republika, Ukrajina a Velká Británie).

  Počty týmů v jednotlivých kategoriích: MJ24 - 2, WJ24 - 2, MO24 - 18, MO12 - 7, MO6 - 3, WO24 - 9, WO12 - 1, WO6 - 2, XO24 - 21, XO12 - 5, XO6 - 9, MV24 - 7, MV12 - 1, WV24 - 7, XV24 - 10, XV12 - 1 a XV6 - 4.

  Počasí nám snad bude přát.

  Těšíme se na Vás!

  Stav přihlášek na MČR v rogainingu 2012

  V prvním termínu přihlášek se přihlásilo celkem 89 týmů z 11 zemí světa (Austrálie, Bulharsko, Česká republika, Estonsko, Německo, Nizozemí, Polsko, Slovensko, Jihoafrická republika, Ukrajina a Velká Británie). Na větší účasti cizinců má nejspíše zásluhu Mistrovství světa v rogainingu, které se bude konat na konci srpna v Krušných horách.

  Kdo stále neví, zda-li přijet či ne, tak toho zkusíme přesvědčit pozvánkou. Přihlašování je stále otevřené (za zvýšené startovné).

  Krakonošův trek

  S dostatečným předstihem sdělujeme termín 11. ročníku Krakonošova letního treku: 6. - 7. 10. 2012.

  Jarní Karpattrek zrušen

  Mail od Jaira:
  Mili priaznivci prirody a Karpattreku, je mi to velmi luto, ale povodne planovany termin treku musime z organizacnych a casovych dovodov zrusit. Verim ale, ze tymto ziskame cas a snad aj viac dobrovolnikov na pripravu jesenneho terminu, aby tato pekne tradicia na Slovensku nevymrela. Uhradene ucastnicke poplatky budeme v priebehu najblizsieho tyzdna-dvoch posielat spat. Verim, ze sa nam jesenny termin podari a ze sa ozve pripadne niekolko dalsich nadsencov, ktori by si zobrali pod kridla nejaky dalsi termin tak, ako to byvalo kedysi. Verim, ze sa na jesen vidime!Pekny den Jaroslav 'Jairo' Kapšo

  Karpattrek v Malé Fatře

  ve dnech 19.-20. května pořádá Jairo ve Fačkově.

  Jedná se o klasický sportovní trek ve formě dvoudenního rogainingu na 8 a 6 hodin, s povinným vybavením a bivakem na neznámém místě.

  Bližší informace na stránkách pořadatele, první termín přihlášek do konce března.

  Byli jsme tam předloni, bylo to fajn.

  « Previous 1 5 9 13 14 15 16 17 Next »