Česká asociace rogainingu a horského orientačního běhu

 • 14TH WORLD ROGAINING CHAMPIONSHIPS - AUSTRALIA

  Come and explore the Red Centre of Australia in 2016!
  Australia’s most experienced setters are planning a course that is bound to challenge the world’s best rogainers, as well as provide an exciting opportunity to explore stunning scenery in a very remote area. Picture spectacular rock formations, beautiful gorges and wide, dry watercourses with complex contour detail and very few trails…
  The World Rogaining Championships will be held on 23-24 July 2016 at the Ross River Resort and adjacent properties, less than an hour’s drive from Alice Springs, in the centre of Australia. Easily accessible, the Alice Springs Airport has daily connections to all major Australian cities. Why not combine the World Rogaining Championships with orienteering around Alice Springs in the days prior to the Championships, or participate in orienteering or rogaining events in other areas around Australia? You could visit Sydney, Melbourne or the Great Barrier Reef, or visit one of our many world-famous wine regions while in Australia.
  Alternatively, see the sights of Central Australia and explore Uluru, Kata Tjuta and Kings Canyon or hike sections of the 223km Larapinta Trail.
  You can explore the course and surrounding features at http://worldrogainingchamps.com.au/ for a taste of rogaining in a very special part of Australia. Please sign up to the mailing list on this teaser website, to ensure you will be notified when the main event website is launched.
  We look forward to seeing you at the 2016 World Rogaining Championships in Australia.

  ERC 2015

  Poněkud ve stínu WRC ve Finsku zůstalo české mistrovství, které je současně mistrovstvím Evropy. Počet účastníků je omezen na 350, přihlášky za první startovné jsou do 30.3. Informace najdete na stránkách mistrovství

  WRC 2015 News

  Pořadatelé WRC 2015 zveřejnili Bulletin #2.
  Od 15. ledna se mohou registrovat všichni, kdo mají zájem startovat. Limit účasti 1000 osob kdyžtak bude navýšen.

  VokoBer(g) 2015

  31. 1. 2015 pořádáme první ročník zimního orientačního závodu v Českém středohoří. Veškeré detailní informace naleznete na našich webovkách http://www.sponateplice.cz, a to pod tlačítkem s názvem závodu VokoBer(g). Těšíme se na vaši účast a věříme, že i přes svou náročnost závod zaujme a stane se tak zajímavým zpestřením zimního období pro odhodlané sportovce.

  Přihlášky na WRC 2015 zahájeny

  Pořadatelé Mistrovství světa, které se uskuteční 22. až 23. srpna 2015 ve Finsku, spustili 1. fázi registračního procesu. Ta je určena závodníkům, kteří splňují některé z předkvalifikačních kritérií, a byli tudíž zařazeni do seznamu na PQE website. Pokud nejste na seznamu a myslíte si, že byste v něm býti měli, přečtěte si nejprve pořádně zmíněná kritéria, a pokud objevíte chybu, ozvěte se na mail: jan.tojnar@rogaining.cz.
  První fáze s cenou startovného 105 €/os. končí 15. ledna 2015. ČAR nabízí provedení hromadné platby za všechny týmy, přihlášené během fáze #1. Pořadatelskou fakturu neplaťte, ale nejpozději do pátku 9. ledna 2015 ji přepošlete na adresu: miroslav.seidl@rogaining.cz.
  Mezi 15. 1. až 15. 2. 2015 proběhne přihlašovací fáze #2, během které se mohou hlásit všichni ostatní závodníci (startovné 105 €/os.). I těmto týmům ČAR nabízí hromadnou platbu, musí ale nejpozději do neděle 8. 2. 2015 poslat fakturu od pořadatelů na adresu: miroslav.seidl@rogaining.cz. Detaily o tom, jak úhrada startovného proběhne, se dozvíte mailem.
  Týmy, které nedodrží stanovené termíny a přihlásí se později, si už budou muset zaplatit své vložné sami.

  Výběrová řízení ČAR pro rok 2016

  Prezídium ČAR vypisuje výběrová řízení na pořadatele Mistrovství ČR v rogainingu a horském OB pro rok 2016:
  1) Mistrovství ČR v rogaining 2016 - podmínky pro přihlášení naleznete zde
  2) Mistrovství ČR v horském OB 2016 - podmínky pro přihlášení naleznete zde

  Zájemci o přihlášení do výběrového řízení na pořadatele závodů ČAR v roce 2016 mohou zaslat svoje žádosti na příslušnou adresu uvedenou v podmínkách (viz výše) do 31.1.2015.
  « 1 7 13 14 15 16 17 18 19 25 »