Česká asociace rogainingu a horského orientačního běhu

 • Nové informace na webu WRC 2015

  IRF Advisor Jonathan Sutcliff navštívil v září prostor závodu, zkontroloval chystané tratě a oběhal kontroly. Z jeho mailů vyzařovalo uspokojení nad stavem příprav.
  Zatímco Laponsko pokryl sníh, finští pořadatelé zveřejnili Message from Course Setter. Obsahuje užitečné informace o terénu, očekávaném počasí, zvláštnostech mapového klíče atp.

  Webový zpravodaj za ČAR

  Mezinárodní rogainingová federace (IRF) se rozhodla vybudovat síť národních zpravodajů jednotlivých členských zemí. Každá národní asociace by měla pověřit jednu nebo více osob, které by se starali o příliv aktuálních informací na stránky IRF. Měli by např. doplňovat kalendář závodů IRF o národní a regionální šampionáty, poskytovat před- a po- závodní informace o všech důležitých akcích, pořádaných v rámci ČAR (odkazy na rozpis, pokyny, mapy, výsledky, fotky, videa…). A také informovat o aktuálním dění v ČAR.
  Předpokládá se základní znalost angličtiny a aspoň minimální zkušenost s tvorbou webových stránek (rychlokurs html kódu můžeme poskytnout).
  Případní zájemci nechť se hlásí na mail: jan.tojnar@rogaining.cz

  WRC 2015 - zveřejněn Bulletin #1

  Na stránkách WRC 2015 byl zveřejněn Bulletin #1.
  1. 12. 2014 budou spuštěny přihlášky pro předkvalifikované závodníky, od 15. ledna bude registrace otevřena i pro ostatní závodníky (limit účasti 1000 osob).

  Spadaným listím 2014....

  Zveme Vás opět na rogaining "Stezkou padajícího listí", který se bude konat v Střelínském pohoří (50 km od hranic s Českou republikou) v noci 22-23. listopadu 2014. Je to noční rogaining s 10-hodinovým časovým limitem (19-05). Informace na webu závodu
  noční rogaining kousek od Kladska - rozpis je i v češtině!

  MČR HROB 2014

  Byl vydán rozpis závodu MČR v horském OB 2014 - viz stránky závodu. Přihlášky budou probíhat přes přihláškový systém, který bude zprovozněn na webu závodu v následujícím týdnu.

  WRC 2015 ve Finsku

  Zatímco pořadatelé letošního rogainingového MS se snaží vyrobit aspoň nějaké výsledky, jejich finští kolegové spustili web: WRC 2015. A hlásí i pokroky v přípravách závodu. Více na webu IRF .
  « 1 7 13 14 15 16 17 18 19 20 25 »