Česká asociace rogainingu a horského orientačního běhu

 • M ČR rogaining - 2013

  Prvních 25 týmů, které se přihlásí a zároveň uhradí startovné na účet MČR Rogaining 2013, obdrží sportovní výživu v hodnotě 200 Kč od partnera akce PowerBar. Více na stránce závodu.

  Změny ve vedení IRF

  IRF má nové vedení. Na základě zaslaných nominací členských států a asociací IRF byl jmenován kompletně nový Výkonný výbor IRF. I Česká asociace rogainingu a horského orientačního běhu ČAR má svého zástupce ve výkonném výboru. Na post WRC Manager byl za ČAR nominován a následně jmenován Jan Tojnar.
  Nové složení IRF executive team:
  Richard Robinson - President - Australia
  Lauri Leppik - Vice President - Estonia
  Rod Phillips - Secretary - Australia
  Alan Mansfield - Promotion and Development Manager - Australia
  Robin Gardner - Treasurer - Australia
  Jan Tojnar - World Championships Manager - Czech Republic
  Sergey Yashchenko - Technical Manager - Russia

  Jmenováním nových členů výkonného výboru IRF došlo k obměně po 36 letech existence IRF a tím i k výraznému omlazení celého týmu.

  Brutus 2013

  se pomalu blíží. Pokud vyjde vše tak jak plánujeme, poschováváme kontroly do roklí i na vyhlídky severně od Mělníka na víkend 16.-17. března - stránka s rozpisem a dalšími informacemi.

  M ČR rogaining - 2013

  Pořadatelé vydali rozpis na letošní Mistrovství ČR v rogainingu 2013, které proběhne o víkendu 29. a 30. června 2013 na Křivoklátsku. Centrum závodu je situováno do obce Broumy. Rozpis si můžete přečíst zde. V brzké době bude spuštěn i přihláškový systém pro přihlašování. Další informace budou postupně zveřejňovány zde a pochopitelně na stránce závodu.

  10. Mistrovství Evropy v rogainingu

  První letošní světový závod v rogainingu je již minulostí. Za mrazivého počasí proběhlo o víkendu 26.-27.1.2013 jubilejní 10. Mistrovství Evropy v rogainingu s centrem ve španělském městečku La Llacuna, ležícím přibližně 75 km západně od Barcelony. Závodu se zúčastnilo celkem 169 týmů, z toho 3 týmy hájily barvy České republiky. 7. místo v kategorii Men open obsadili bratři Skripnikové, 8. místo v kategorii Women open obsadily Hájková, Setínková (1. místo ve své kategorii WSV24) a 44. místo v kategorii Men open obsadili Zdráhal, Herdegen (4. místo ve své kategorii MSV24). Výsledky naleznete zde a více informací pak na stránce závodu.
  « 1 8 14 21 22 23 24 25 26 27 »