Česká asociace rogainingu a horského orientačního běhu

  • ČAR info 2022/09-3

    Podařilo se zajistit shromaždiště, pořadatelské stravování a několik možností ubytování. Tělocvična bohužel nebude. Letošní HROB bude ve znamení barokních tvarů, ale přihlásit se klidně mohou i osoby s vizáží gotické madonny (dvě n, ale t jen jedno). Cisterciácký klášter v Oseku nám nabídne prostory pro parkoviště, start sobotní etapy a 130 lůžek v přestavěných kobkách mnichů. Jakmile spustím přihlášky, budete si moci objednat nejen jídlo a nocleh, ale také sobotní prohlídku kláštera či večerní koncert Petra Linharta.
    Už jsem podnikl i několik výběhů do lesa. Do fotogalerie jsem mimo jiné dal i několik fotek dokumentujících drsnou krásu severních Čech. Strom, který si prostě řekl, že vyroste uvnitř betonového sloupu. Zázrak přírody, který byste asi nikde jinde nenašli, nám poslouží jako kontrola, a nejspíš ho nanominuji do soutěže “Strom roku”.
    Během sobotního probíhání jsem schytal pěknou bouřku. Mně ten slejvák neublížil, ale můj mobil se totálně utopil, takže se mi asi pár dní nedovoláte :-).