Česká asociace rogainingu a horského orientačního běhu

 • WRC 2013 - Rusko

  11. mistrovství světa v rogainingu se konalo v Rusku. Titul bez rozdílu vah obhájili bratři Ensaarové z Estonska, celkově 11. se umístili M. Seidl se Š. Skripnikem. Více viz celkové výsledky. Jury musela řešit několik protestů, nakonec ovšem výsledky potvrdila v původním znění. Jednání některých týmů a doprovodných osob však bylo minimálně na hraně a IRF bude muset zareagovat úpravou rogainingových pravidel. Podrobnosti se můžete dozvědět z finální zprávy jury, nebo od Míry Seidla, který v jury byl, a měl to potěšení tyhle věci řešit.

  „Siapula” Rogaining 2013

  Přijeďte si před mistrovstvím ČR v rogainingu zatrénovat na osmihodinový „Siapula” Rogaining, který se uskuteční v noci 15.-16. června 2013 ve Střelínském pohoří, pouhých 50 km od česko-polské hranice.

  MČR rogaining 2013

  Dobrá zpráva pro opozdilce a notorické "nestíhače". Pořadatelé M ČR v rogainingu prodloužili první období pro úhradu startovného o jeden týden do 24.5.2013. (pozn: rozhodující pro výši startovného je termín přijetí platby na účet pořadatele, nikoliv termín podání přihlášky).

  M ČR rogaining - 2013

  Prvních 25 týmů, které se přihlásí a zároveň uhradí startovné na účet MČR Rogaining 2013, obdrží sportovní výživu v hodnotě 200 Kč od partnera akce PowerBar. Více na stránce závodu.

  Změny ve vedení IRF

  IRF má nové vedení. Na základě zaslaných nominací členských států a asociací IRF byl jmenován kompletně nový Výkonný výbor IRF. I Česká asociace rogainingu a horského orientačního běhu ČAR má svého zástupce ve výkonném výboru. Na post WRC Manager byl za ČAR nominován a následně jmenován Jan Tojnar.
  Nové složení IRF executive team:
  Richard Robinson - President - Australia
  Lauri Leppik - Vice President - Estonia
  Rod Phillips - Secretary - Australia
  Alan Mansfield - Promotion and Development Manager - Australia
  Robin Gardner - Treasurer - Australia
  Jan Tojnar - World Championships Manager - Czech Republic
  Sergey Yashchenko - Technical Manager - Russia

  Jmenováním nových členů výkonného výboru IRF došlo k obměně po 36 letech existence IRF a tím i k výraznému omlazení celého týmu.
  « 1 8 14 20 21 22 23 24 25 26 27 »